Mobil Oyunlar

Among us: ‘GG’, ‘AFK’ ve ‘Sus’ ne anlama geliyor?

 among us: 'gg', 'afk' ve 'sus' ne anlama geliyor?

Among us: ‘GG’, ‘AFK’ ve ‘Sus’ ne anlama geliyor?

  • Among us farklı kısaltmalarla boğuşuyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok.
  • Oyunda kullanılan farklı kısaltmalar ve anlamları hakkında konuşuyoruz.

Oyun söz konusu olduğunda terminolojiyi bilmek kelime dağarcığımıza pek bir şey katmaz, ancak kesinlikle oyunu biraz daha kolaylaştırır. Bir düşünün, zor bir durumdasınız ve hızlı bir şekilde bir metin göndermeniz gerekiyor, ancak tüm cümleleri yazmak bir görevdir. İşte kısaltmalar, özellikle Among us gibi oyunlarda resmin içine giriyor.

GG‘, ‘AFK‘ veya ‘Sus‘ olsun, oyuncular bu kısaltmaları her zaman diğer oyunların çoğunda kullandılar. Sıradan oyun dünyasını fırtına estiren ‘Among us’ ile bu dil, sıradan oyun kalabalığında yeni bir hayat buldu.

Among us‘, Innersloth tarafından sunulan, tüm gelecek vadeden Sherlock’lar için tasarlanmış yeni bir çevrimiçi sosyal çıkarım oyunudur. İOS, Android ve Windows gibi tüm popüler platformlarda mevcuttur. Arkadaşlarınızla yerel olarak veya internet üzerinden tamamen rastgele insanlarla oynayabilirsiniz.

Oyunun iki yönlü bir yaklaşımı var. Mürettebat arkadaşları, asteroitleri temizlemekten O2 filtrelerini tamir etmeye kadar çeşitli görevleri tamamlayarak uzay gemilerini savunmalıdır. Gemideki yabancı sahtekarlar, medeniyete geri dönmelerini önlemek için mürettebatı ortadan kaldırmak zorunda. Ancak dikkat edin, mürettebat, tespit edilirse sahtekarları rıza ile fırlatabilir.

Eğlenceli Gerçek: ‘Among us’ 2018’den beri var ve ancak son zamanlarda, yayıncılar oyunun videolarını yayınlarına koymaya başladıklarında popülerlik kazandı.

GG, ‘Among us’ ne anlama geliyor?

GG‘, ‘Among us’ gelmeden önce bile birçok çok oyunculu oyunda köklerini bulan asırlık bir kısaltmadır. Bu sadece ‘İyi Oyun’ demenin güzel bir yolu. Oyuncular bu ifadeyi bir teşvik olarak ve oturumun bittiğini belirtmek için kullanırlar.

İlgili Makaleler

AFK‘, insanların çoğu çok oyunculu oyunda karşılaştığı bir başka ünlü kısaltmadır. ‘Among us’ sohbetindeki ‘AFK’, oyuncunun geçici olarak klavyeden uzakta olduğunu gösterir. Ancak, ‘sus‘ terimi bir şekilde ‘Among us’ için özeldir. Oyuncular, şüpheli davranışları diğerlerine bildirmek için kullanır.

Artık bu kısaltmaların ne anlama geldiğini bildiğinize göre, oraya gidin ve bu sahtekarları alın. Ve dışarıdaki tüm sahtekarlara, mutlu avlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu