Albion Online için En İyi Grafik Ayarları - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Albion Online için En İyi Grafik Ayarları

 albion online için en i̇yi grafik ayarlarıPin

Albion Online için En İyi Grafik Ayarları

Albion Online, oynaması en popüler ücretsiz MMORPG oyunlarından biridir. Yukarıdan aşağıya bakışı herkes sevmiyor ama bunu kesinlikle yapanlar için mutlaka oynanması gereken bir oyun. Strateji oyunlarını seviyorsanız , oynaması oldukça iyi olan savaş gemileri dünyasının tadını çıkarabilirsiniz . Ama en iyi Albion çevrimiçi grafik ayarlarını isteyen sevgili okuyucularım için. İşte Albion grafik ayarları hakkında eksiksiz bir kılavuz

Albion Online Video Ayarları:

albion online için en i̇yi grafik ayarlarıPin

Ekran: Tam Ekran

Çevrimiçi Albion gibi yukarıdan aşağı görünümlere sahip oyunların Tam Ekran modunda keyif alması gerekir. İstisna yok. Oyun harika ve oynaması daha rahat görünecek.

Çözünürlük: Olası En Yüksek

Bu oyun diğer oyunlar gibi çok VRAM almadığı için en yüksek çözünürlüğü tavsiye ediyorum. Daha yüksek çözünürlük aynı zamanda daha temiz dokular ve daha az göz yorgunluğu anlamına gelir; bu, Albion’da çevrimiçi yapacağınız uzun oyun seansları için mükemmeldir.

Kare Hızı Sınırı: Yenileme Hızınızla aynı

Düşük uçlu bir dizüstü bilgisayarınız varsa, monitör yenileme hızınızla aynı tutun. Bir PC’niz varsa, onu sınırsız tutun. Daha yüksek FPS her zaman daha iyidir.

Vsync: Açık / Kapalı

Bu, Vsync’in çok fazla gecikmeye neden olmadığı birkaç oyundur. Yine de tavsiyem, daha iyi FPS için vsync’i kapatmanız.

albion online için en i̇yi grafik ayarlarıPin

Görsel Kalite: Özel

Her ayarı manuel olarak düzenlediğimiz için görsel kalite otomatik olarak özel olarak ayarlanacaktır.

Prefabrik Kalitesi: Yüksek

Oyunun mükemmel görünmesini sağlar. GPU kaynaklarına mal olur, ancak bir zorunluluktur. Yüksek ayarlar sisteminiz için çok fazlaysa, orta ayarlarla gidin.

Gölgeler: Kapalı

FPS artışı çok büyük olduğu için gölgeleri tercih etmem. Gölgeler kapalıyken yaklaşık% 10-20 performans artışı elde edersiniz.

Gölgeler Çözünürlüğü: Düşük veya Orta

FPS’yi çok etkiledikleri için gölgeleri düşük veya orta tutmanızı tavsiye ederim. Düşük gölge ayarları, en iyi FPS artışını verir.

Gölge Sayısı: Düşük

Gölgeler kullanıyorsanız, bazı GPU kaynaklarını boşaltmak için sayıyı düşürmenizi öneririm. Daha düşük gölgeler, oyunun biraz düz görünebileceği anlamına gelir, ancak FPS artışı önemli olacaktır.

Gölge Mesafesi: Düşük

Yukarıdaki ayara benzer. Düşük gölge mesafesi, FPS’yi artırmaya yardımcı olabilir. Kullanmanızı tavsiye ederim.

albion online için en i̇yi grafik ayarlarıPin

Efektleri Göster: Tümü

Bu kişisel bir tercihtir ve kişisel olarak tüm etkileri görmeyi seviyorum. FPS’yi artırmak için efektleri azaltabilirsiniz, ancak Albion gibi bir oyun için çevrimiçi efektler ve beceriler onu eğlenceli kılan şeydir.

Animasyon Kalitesi: Orta veya Yüksek

Orta, düşük uç sistemlere sahip çoğu oyuncu için önerilir. 4 GB grafik kartınız varsa, yüksek ayarlarla gidin.

Gölgelendirici Kalitesi: Orta veya Yüksek

Bol miktarda VRAM’iniz varsa, yüksek ayarları kullanın. 6GB’tan daha az VRAM’e sahipseniz, orta ayarlarla gidin. Kişisel olarak yüksek ayarları tercih ederim.

Ekran Alanı Ortam Tıkanıklığı: Kapalı

Gerçekten gerekli olmayan gereksiz grafik efekti. Kapatabilirsin.

Kenar Yumuşatma: Kapalı

Ekranınıza bağlı olan önemli bir ayar. Büyük bir ekranınız varsa, bu ayarı etkinleştirin. Dizüstü bilgisayardaysanız veya düşük çözünürlükte oynuyorsanız, bu ayarı devre dışı bırakın.

Bu, yüksek çözünürlüklü monitörlerde bulanık dokuların kaldırılmasına yardımcı olabilir, ancak küçük düşük çözünürlüklü monitörlerde bulanık dokuları artırabilir. Öyleyse buna göre seçin.

Antistrofik Doku Filtreleme: Kapalı

Antistrofik Doku Filtreleme, en az 6 GB VRAM içeren büyük ekranlar için kullanışlıdır. Yukarıdaki iki gereksinime sahip değilseniz, kapatın. Ancak 25 inçten daha büyük bir ekranınız varsa, kullanmanızı tavsiye ederim.

Pencere Animasyonları: Açık / Kapalı

FPS Üzerindeki Küçük Etki. En iyi FPS artışını istiyorsanız bunu kapatabilirsiniz, ancak en iyi ihtimalle yalnızca% 1 artış olacaktır.

Örtülü Karakter Vurgulama: Açık

Bu, düşman oyuncuları tespit etmeye yardımcı olabilir ve bu nedenle bu ayarı etkinleştirmenizi tavsiye ederim. Temelde oyuncuları vurgular.

Çiçeklenme: Kapalı

Üst düzey bir monitörünüz veya ekranınız yoksa gerçekten gerekli olmayan çiçeklenme efekti ekler. O zaman bile tavsiye etmiyorum.

Kamera Sarsıntısı: Kapalı / açık

Bu, nasıl oynamayı sevdiğine bağlı olarak kişisel bir tercihtir. Performans etkisi çok küçüktür, bu nedenle oyunu rahatça oynadığınız sürece gerçekten önemli değildir.

Hepsi bu kadar Bunlar, Albion Online’ın gecikmeyi düzeltmek ve oyun içinde FPS’yi artırmak için en iyi grafik ayarlarıydı.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın