24 Ağustos'ta PUBG Mobile Yeni Dönem Duyurusu: Erangel 2.0 Hakkında mı? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

24 Ağustos’ta PUBG Mobile Yeni Dönem Duyurusu: Erangel 2.0 Hakkında mı?

24 ağustos'ta pubg mobile yeni dönem duyurusu: erangel 2.0 hakkında mı?Pin

24 Ağustos’ta PUBG Mobile Yeni Dönem Duyurusu: Erangel 2.0 Hakkında mı?

  • PUBG Mobile Yeni Bir Çağ’a giriyor ve 24 Ağustos’ta Twitter’da yapılan duyuru bunu kesinleştirdi. Oyuncular, geliştiricilerin Erangel 2.0 haritasını yayınlamasını bekliyor.

PUBG Mobile için Yeni Bir Dönem’ başlayacak ve bunlar spekülasyon değil, PUBG Mobile’ın resmi Twitter kullanıcı adı kısa süre önce tüm hayranlara satıldı. Tweet, 24 Ağustos 2020’de YouTube ve Facebook gibi çeşitli platformlarda oyun tarafından bir Canlı Yayın etkinliğini duyurdu.

Bu yaklaşan duyuru, oyun geliştiricileri tarafından resmi olarak hiçbir yerde açıklanmadığı için herhangi bir şey hakkında olabilir. Bununla birlikte, bu oyun topluluğunun birçok oyuncusu, yeni ve çok beklenen yenilenmiş bir Erangel haritasının duyurusunu bekliyor. Harita şu anda PUBG Mobile’ın beta sürümünde oynanabilir.

PUBG Mobile, 24 Ağustos 2020’de bir Canlı Yayın barındıracak

PUBG Mobile tarafından 24 Ağustos Canlı Yayını için resmi Tweet, oyuncuları ‘PUBG Mobile için Yeni Dönem!’ Hakkında büyük bir duyuruya davet ediyor. Tweet ayrıca Canlı Yayının 19: 00’da (IST) başlayacağını ortaya koyuyor. Geliştiriciler, duyuruyu YouTube ve Facebook’ta canlı yayınlanacak bir dijital etkinlik aracılığıyla paylaşacaklar .

Oyunun kararlı sürümü için yenilenmiş bir Erangel haritası hakkındaki spekülasyonların yanı sıra, PUBG Mobile küresel Esports etkinliğini de duyurabilir. Oyuncular ayrıca PUBG MOBILE Esports Facebook sayfasında yapılan güncel değişiklikler nedeniyle PUBG Mobile Esports Etkinliğinin duyurulmasını bekliyor.

Oyuncular neden PUBG Mobile New Era’nın Erangel 2.0 ile ilgili olduğunu düşünüyor?

PUBG Mobile Yeni Erangel 2.0 haritasına dikkat çekiyor. Bunun nedeni, yakın zamanda PUBG Mobile Beta sürümünün, yenilenen Erangel Haritasını getiren yeni bir 1.0 güncellemesine sahip olmasıdır. Ancak Erangel 2.0 haritası, tüm kullanıcılar için geçerli olan kararlı sürüm için piyasaya sürülmedi. Yenilenen harita bazı estetik değişiklikler getirirken, güncelleme Ultra HD grafikler, yeni bir silah, bazı dengeleme değişiklikleri ve bazı hata düzeltmeleri getiriyor.

Şu an itibariyle, PUBG Mobile’ın yaratıcılarının ne planladıklarını önermek için resmi bir açıklama veya poster yayınlanmadığı için PUBG Mobile Yeni Erangel herhangi bir şey olabilir. Bununla birlikte, şu anda Antik Gizli modelinin en son güncellemesinin tadını çıkarmaya başlayan üç tapınak ve bir patron Firavun’a karşı savaşıyor. Yeni güncelleme Ağustos ayının ilk haftasında yayınlandı.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın