2020'nin en çok beklenen 3 oyunu? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

2020’nin en çok beklenen 3 oyunu?

2020'nin en çok beklenen 3 oyunu?Pin

2020’nin en çok beklenen 3 oyunu?

  • Her yıl, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, aylarca dört gözle bekledikleri çok sayıda oyuna sahiptir.
  • Hem Microsoft hem de Sony’nin yeni nesil konsollarını duyurmasıyla 2020, heyecan verici bir yıl olduğunu kanıtladı.

2020’de, birkaç önemli oyunun piyasaya sürüldüğü lanse edildi. Birçoğuna geliştiricileri tarafından resmi bir çıkış tarihi verilmiş olsa da, diğerleri sadece test aşamasındadır ve bu da topluluk beklentisini daha da yoğunlaştırır.

Hem Microsoft hem de Sony’nin yeni nesil konsollarını duyurmasıyla birlikte 2020, oyuncular için heyecan verici bir yıl oldu.

Elbette, çeşitli nedenlerden dolayı, bazı oyunların etrafını saran daha yüksek bir heyecan ve beklenti var. Bu yazıda, 2020’de en çok beklenen üç oyun olduğunu düşündüğümüz şeylere bakıyoruz.

2020 Yılının En Çok Beklenen 3 Oyunu

3. Örümcek Adam: Miles Morales

YouTube video

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales tam olarak Insomniac Games’in Spider-Man’in devamı değil. Ancak, Miles Morales’in önceki oyunda genetik bir örümcek tarafından ısırılmasının ardından hikayesini takip ediyor. Sony’nin Başkan Yardımcısı Simon Rutter, daha önce bir röportajda oyunun son oyuna bir ‘genişleme ve geliştirme’ olduğunu söylemişti.

Bununla birlikte, yorumları, gerçekten bağımsız bir oyun olduğunu doğrulayan Insomniac Games tarafından çürütüldü. Oyun 12 Kasım ‘PS5 bir fırlatma başlığı olarak dünya çapında piyasaya sürülecek. Sony, topluluğun heyecanını daha da artıran çeşitli teknik iyileştirmeler sözü verdi.

2. Assassin’s Creed Valhalla

YouTube video

Assassin’s Creed Valhalla, Assassin’s Creed serisinin 12. büyük bölümü ve 22. oyundur. Oyuncuların, klanını ‘Norveç’teki buzlu ıssızlıktan’ 9. yüzyıl İngiltere’sinin yemyeşil tarım alanlarına götürecek bir Viking akıncısı olan Eivor rolünü üstlendiği açık dünya aksiyon-macera oyunudur.

Ubisoft, iyileştirilmiş RPG mekaniklerinin yanı sıra iyileştirilmiş taktikler ve patronları yenmenin birçok yolunu vaat etti. Oyun neredeyse üç yıldır geliştiriliyor ve 10 Kasım’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

1. Cyberpunk 2077

YouTube video

Cyberpunk 2077’nin 19 Kasım’da PS4, Xbox ve Windows için piyasaya sürülmesi planlanıyor . Polonyalı oyun şirketi CD Projekt tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır ve şirketler tarafından kontrol edilen distopik fütüristik bir şehirde yer almaktadır.

Hikayesinin yanı sıra, oyunun savaş ve oynanış mekaniği zaten dünya çapında selamlandı ve oyuncuların sayısız beceri ve yeteneklere erişmesine izin verdi.

Dahası, inanılmaz sinematik, Keanu Reeves’in ‘Johny Silverhand’ olarak varlığıyla birlikte Cyberpunk 2077’yi 2020’nin en çok beklenen oyunu haline getirdi.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın