2020'de Yeni Call of Duty oyunu yayınlayacak! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

2020’de Yeni Call of Duty oyunu yayınlayacak!

2020'de yeni  call of duty oyunu yayınlayacakPin

2020’de Yeni Call of Duty oyunu yayınlayacak!

Activision‘dan bu yıl yeni bir Call of Duty oyunu alacağız. Activision Blizzard, dün yaptığı kazanç çağrısında bu yılın ilerleyen saatlerinde piyasaya sürülecek olan başka bir Call of Duty oyununun olduğunu duyurdu . Ancak şaşırtıcı bir şekilde şirket, geçen yıl piyasaya sürülen satış kadar iyi satış yapmasını beklemiyor. Yeni Call of Duty oyunu 1 Ekim-31 Aralık arasında piyasaya sürülecek.

Call of Duty: Geçen yıl piyasaya sürülen Modern Warfare yeniden başlatması, çok sayıda rakam getirdi. Bildirilen istatistiklere göre, 2019’un oyunu dünya çapında 1 milyar dolar gelir sağladı. Ayrıca bu oyuncular çok oyunculu oyun oynamak için 500 milyon saatten fazla zaman harcadı ve 300 milyona yakın maç oynandı.

Call of Duty: Modern Warfare kısa süre önce hayranlarının favori karakteri Ghost‘u önümüzdeki sezonda geri getireceğini duyurdu. Geliştiriciler Twitter’da Ghost’un Sezon 2 için geldiğini gösteren bir teaser yayınladılar. Tweet’in metni bile Ghost’un yüz maskesinin üzerine boyadığı bir kafatasıdır

Hayalet muhtemelen çok oyunculu ya da karakterli bir Spec Ops görevinin parçası olarak eklenecektir. Ghost ilk kez 2009’dan Call of Duty : Modern Warfare 2‘de ortaya çıktı. Oyunun son yaması tatar yayını sinirlendirdi ve ayrıca Gönderiyi 7/24 geri getirdi. Yeni güncelleme, silah dengesi değişiklikleriyle birlikte oldukça az sayıda çalma listesi değişikliği de ekliyor. Güncelleme PS4, Xbox One ve PC‘yi içeren tüm platformlarda yayınlandı. Dönen çalma listesinin bir parçası olan Gunfight Custom adında yeni bir mod var. Bu yeni mod, oyuncuların özel sınıfları kullanmasını sağlar.


Gönderi eklenecek yeni 7/24 harita, yani oyuncular haritayı arka arkaya farklı modlarda deneyimleyebilir. Ayrıca Kış İskeleleri kaldırılırken Ölüm Maçı Hakimiyeti modu eklendi. Bayrağı Yakala Hızlı Oynat’a taşındı..
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın