101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi  2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi 

101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi 

101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi; Okey ülkemizde en çok oynanılan oyunların baş sıralarında kendine yer bulmuştur. En az 4 kişi ile oynanılmakta olan bu eğlenceli oyunun birkaç farklı versiyonu bulunuyor. Bu yazımızda en çok sevilen okey oyunlarından olan 101 okey plus uygulamasında 101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi ile nasıl bedava çip kazanacağınız hakkında bilgiler sunacağız.

101 Okey Plus Nedir?

Kısaca değinecek olursak 101 okey plus, okey seven kişilerin mobil platformda buluşmasını sağlamak amacıyla kodlanmıştır. Bu oyunun sahibi aynı zamanda birçok mobil uygulamanında imzasını atan dev şirket Zynga olmaktadır. Şirket uygulamayı kullanacak olan kişilere Android ve Ios seçeneklerini sunmuştur. Ayrıca web sitesindeki bağlantı yardımıyla da oyuna katılmanız bir seçenek olmaktadır.

Zynga şirketi 101 okey plus’ın yanı sıra birçok hit olarak bilinen mobil uygulamayıda geliştirmiş ve yenileri için halen çalışmaktadır. Bu oyunların bazıları 1010, Barista Life, Build Roads, Çanak Okey Plus ve Gun Gang olmaktadır. Bu oyunlar ülkemiz kullanıcıları tarafından da epey ilgi görmektedir. Daha fazla oyun için Zynga web sitesine göz atabilirsiniz.

101 Okey gibi online olarak oynanan bir diğer oyun da Brawl Stars oyunudur ve bu oyun hakkında 101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi olduğu gibi Brawl Stars Elmes Hilesi sahibi olmak isterseniz yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

101 Okey Plus Kaç Kişi İle Oynanır?

Normal okey oyununda olması gereken oyuncu sayısı sizin de bildiğiniz gibi dört tane olmaktadır. 101 Oyununda da bu sayı aynı şekilde gerekli olmakta. Dört kullanıcı bir araya gelerek bir masa etrafında toplanıyor ve oyun bundan sonra başlıyor. Ancak bu bildiğiniz gibi bir masaların aksine online bir masa olmaktadır.

Yukarda değindiğimiz gibi 101 okey plus oyunu online olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Bunu biraz açacak olursak kişi ve kişiler internet üzerinden bir araya geliyor ve oyun keyfi yaşıyor. Bulunduğunuz konum neresi olursa olsun farketmez, sadece internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorsunuz. 101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi ile de oyuna ayrı bir keyif katabilirsiniz.

Apk Hilesi İle Bedava Çip Kazanma

101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi  ilk yolu olarak bu oyunda en önemli olan detayların başında çip olarak tabir edilen oyun içi para gelmekte. Bu sebeple 101 okey plus çip kazanma ifadesi google arama sonuçlarında popüler bir halde. Bedava çip kazanmak için bir çok yol mevcut olmakta. Bunların başında ise 101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi yöntemi geliyor.

Bu yöntem ile cihazınıza yüklediğiniz app, size uğraşsız olarak çip veriyor. Bu tarz apkları çeşitli forum ve sitelerde bulabiliyorsunuz. Ancak bu apk yöntemi kulağa hoş gelsede olumsuz yönleride var. Bazı uygulamalar farklı yazılım kullanan kişilerin hesaplarını banlıyor. Ayrıca bu gibi bazı apk dosyaları kötü niyetli yazılımları cihazınıza ekleyebilir.

Pepsi Kodları İle Bedava Çip Nasıl Kazanılır?

Ülkemizde en çok tercih edilen kola firmalarından biri olan Pepsi, satışlarını daha da arttırmak için bazen popüler oyun firmaları ile anlaşma yapıyor. Bu anlaşma sonucunda oyuncular kola kapaklarından çıkan farklı kodları oyun sistemine girerek çip kazanabiliyor.

Pepsi ile 101 okey plus çip kazanmak için yapmanız gereken çok basit olmaktadır. İlk olarak pepsi’nin büyük yada küçük boy olan kolalarından almanız gerekmekte. Daha sonra kapağın altından çıkan kodu oyun hesabınızdaki ekrana girmeniz gerekiyor. Kola almadan çip almak mümkün mü? değinizi duyar gibiyiz. Bunun cevabı ise evet. Bazı internet siteleri bedava pepsi kodları dağıtıyor. Acele ederek sizde bunlardan yararlanabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler ile Bedava Çip Kazanma

Google ödüllü anketleri birçok kullanıcı duymuştur. Bilmeyenler için bu servis kullanıcılara çeşitli sorular yöneltmekte ve karşılığında çeşitli hediyeler vermektedir. Bu hediye skalası oldukça geniş olmakta ve bazı zaman aralıklarında ise değişebilir. Bu hediyelerden bizi ilgilendiren ilk ödül ise 101 okey çipi olmakta.

Google ödüllü anketlerin size sormuş olduğu soruları doğru bir şekilde cevaplarsanız bunun sonucunda 101 okey plus çipi almanız oldukça kolay olacaktır. Ancak bu dışarıdan göründüğü kadar kolay olan bir yöntem değildir. Çünkü sorulara doğru cevaplar vermeniz ilk şart olmakta ve bu işlem bazen oldukça uzun sürüyor.

Telegram Kanalı Yöntemi İle Bedava 101 Çipi Nasıl Kazanılır?

101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi yöntemlerinden bir diğeri de telegram adını son zamanlarda sıklıkla duyurmaya başlayan yeni nesil bir mesajlaşma uygulaması olmaktadır. Çok yakın bir geçmişi olmayan bu uygulama ülkemizde daha yeni yeni popüler hale geldi. Birçok konuda çeşitli telegram kanalları mevcut durumda bunlardan birisi de 101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi. Bedava çip kazan gibi isimlerde de birçok kanal bulunuyor.

Sizde bu telegram kanallarına girerek kısa bir süre içerisinde kazanabilirsiniz. Kanal yöneticileri takipçilere çeşitli kod ve yöntemleri sunuyor. Bunlardan en uygun gördüğünüzü kendi hesabınıza uygulayabilir ve 101 okey plus çip hilesi konusunda başka kaynak arama derdine düşmezsiniz. Ancak sadece güvenilir olan telegram kanallarından işlem yapmanız ve bilgi almanız siz değerli okuyucularımıza önerimizdir.

Mobil Ödeme Yöntemi ile Nasıl Çip Sahibi Olurum?

101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi  en etkili yolu birçok uygulamada olduğu gibi 101 okey plus’ta da ödeme yöntemi aktif olarak bulunuyor. Bu sayede 101 okey plus çip linki gibi aramalar yapmanıza gerek kalmadan çip sahibi olabilirsiniz. Bunun için birçok ödeme yöntemi de sizlere sunulmaktadır. Bunları uygulama içerisinde bulabilirsiniz.

Kredi kartınız varsa uygulama içinden çeşitli satın alma olanakları sizlere sunuluyor. Bunun için uygulama ekranından çip satın al bölümüne giriniz. Ardından da dilediğiniz miktarda çipi seçerek satın al tuşuna dokunun. Son olarak ödeme bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Ayrıca mobil ödeme seçeneğinide kullanmanız mümkün. Bu ödeme yöntemi size ay sonunda fatura ediliyor.

Kazandı Rio Uygulaması İle Bedava Okey Çipi Kazanmak

Diğer uygulamamız ise çeşitli oyun coinleri kazandıran uygulama Kazandı Rio olmakta. 101 Okey Plus kullanıcıları bu metod ile yüzlerce hatta binlerce bedava çip kazanmakta. Yapılacaklar listesi ise bir hayli basit. Tek yapmanız gereken ilgili site ve uygulamaya girmek ve gerekenleri yerine getirmek. Ardından kazandıklarınızı oyun içinde harcayabilirsiniz.

Daha fazla kazanmak için ise çeşitli kullanıcıların deneyimlerini öğrenmeniz önemli olmakta. Bu tür bilgileri ise çeşitli youtube kanalları ve forumlarda çokca sayıda bulmanız oldukça kolay. Ayrıca bazı sosyal medya hesapları da sadece bu konuda içerik üretiyor. Bu yollar size fazla miktarda sanal çip kazandıracaktır.

Çarkı Çevir Kazan Yöntemi İle 101 Okey Plus Bedava Çip Kazanma

101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi  bir diğer yol da Çarkı çevir kazan uygulaması birçok aplikasyon gibi bu oyunada kazanç yöntemi sağlıyor. Tek yapmanız gereken ise çarkı çevirdikten sonra çıkan sonucu görmek. Ne kadar kazanacağınız ise sizin şansınıza bağlı oluyor. Çark yöntemi ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

101 Okey Plus Facebook

101 okey oyununuz çeşitli platformlarda oynandığını yukarı satırlarda detaylı olarak bahsettik. Kullanıcılar 101 facede oynanırmı? ve 101 okey plus nasıl oynanır? gibi aramaları sıkça yapıyor. Bu oyununun en büyük avantajlarından biri facebook ile beraber oynanmasıdır.

Sizde facebook hesabınızla 101 okey plus uygulamasına üye olabilirsiniz. Ardından yakın çevreniz ve diğer farklı insanlar ile iletişim kurmanız mümkün olmakta. Buradan farklı kişileri de arkadaş olarak eklemeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede her zaman oyuncu bulabilme ihtimaliniz artar.

Yazımızda 101 okey plus oyununda nasıl 101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi ile bedava çip kazanacağınızı detaylı bir rehber halinde açıkladık. Bu yolları takip ederek kısa bir zaman içerisinde kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sadece güvenli site ve hesaplardan işlem yapmanız siz değerli okurlarımıza önerimiz olmaktadır.

YouTube video

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın